Benadering van Hotel Panorama**** vanaf Boedapest:
Vanaf de snelweg M7 kunt u bij uitrit Siofok-Kelet (Sosto) afslaan dat tot de hoofdverkeersweg 70 leidt.
Na slechts 2 km rijden bij het tankstation MOL, aan de linkerkant rechts afslaan en via een spoorwegovergang rijden. Hier bevindt zich een plein met een kerk. De weg leidt naar de Szent Laszlo straat waar u links moet. Op Garay straat rechts afslaan en dan links bereikt u Beszedeslaan, van hieruit kan het hotel al gezien worden.

Boeken
Ontdekt u Hongarije - 2018.03.26.
Ik heb een week verbracht in Hongarije laatste zomer. Tot nu toe heb ik alleen andere landen in Europa bezocht, maar ik moet vaststellen dat Hongarije een van de prachtigste landen is. Zijn geschiedenis, geografische ligging hebben op mij een diepe indruk gemaakt. Ik ben er zeker van dat ik in de komende jaren ook enkele dagen of weken in dit kleine en vriendelijke land verbrengen zal.
Weinig tijd, heel veel te zien - 2018.03.26.
Ik kon alleen een dag verbrengen in Budapest /Boedapest/, maar de belangrijkste bezienswaardigheden die ik heb gezien kan ik nooit vergeten. Ik wilde de hele Gellért berg leren kennen, foto's maken aan de voet van het Vrijheidsbeeld, een wandeling maken op het Margit-eiland. Vanwege tijdsgebrek heb ik alleen een aangenaam avondeten gehad in de buurt van de Budaer Burcht. Dat was geweldig, bedankt.